ÇOMÜ - Eğitimde ve Bilimde Dünya Üniversitesi

Kalite Güvence Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Kalite Güvence Komisyonu Toplantısı Yapıldı
| Bu Haber 1303 Kez Okundu
  • Paylaş:

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) kalite güvencesi çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen çalışmaların değerlendirilmesi ve yeni faaliyetlerin planlanması amacıyla Kalite Güvence Komisyonu Toplantısı Rektörlük Senato Salonunda gerçekleştirildi.

ÇOMÜ Rektör Yardımcısı ve Kalite Güvence Komisyonu Başkan Vekili Prof. Dr. Pelin Kanten başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; ÇOMÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Okhan Akdur ve Prof. Dr. Hüseyin Erkul, Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Ceylan, Kalite Güvence Üst Komisyonu Üyeleri, İç Paydaş Danışma Kurulu Üyeleri, Ölçme ve Değerlendirme Danışma Kurulu Üyeleri ve Kalite Güvence Ofisinde görevli personel katıldı.

Üniversitemiz paydaşlarının 2021 yılına yönelik memnuniyet düzeylerinin belirlenmesine yönelik çalışmaların önemine vurgu yapan Komisyon Başkan Vekili Prof. Dr. Pelin Kanten, komisyon olarak paydaşlara yönelik planlanan çalışmalara destek verileceğini belirtti.

Toplantıda kalite süreçlerinin daha çok içselleştirilmesine yönelik paydaş faaliyetlerinin planlanması ve memnuniyet anketlerinin gözden geçirilmesi kararlaştırıldı. Toplantı, komisyon üyelerinin görüş ve önerilerinin alınması ile sona erdi.

Fotoğraf Albümü