HABER

Çevre İl Müdürlüğünden Sıfır Atık Yönetmeliğinin ÇOMÜ'de Uygulanmasına Katkı

Çevre İl Müdürlüğünden Sıfır Atık Yönetmeliğinin ÇOMÜ'de Uygulanmasına Katkı
19.02.2020

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Sıfır Atık Yönetmeliğini uygulamak için önemli adımlar atmaya devam ediyor.  Atık toplama alt yapısı ile ilgili gerçekleştirilen değerlendirme toplantısının ardından Çevre İl Müdürlüğüyle de bir toplantı gerçekleştirildi.

Rektörlük Senato Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süha Özden, Çevre İl Müdürü Ömer Bolat ve beraberindeki heyetin yanı sıra Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Doç. Dr. Nilgün Ayman Öz, Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Akın Alten ve ÇOMÜ Daire Başkanları katıldı.

Toplantıda; Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Doç. Dr. Nilgün Ayman Öz, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Sıfır Atık Yönetmeliğinin uygulanması ile ilgili mevcut durumu ve yapılması planlanan çalışmaları anlatan bir sunum gerçekleştirdi.

Çevre İl Müdürlüğünün katkılarıyla proje detaylarının hayata geçirilmesi noktasında önemli adımlar atıldığı toplantıda, yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler de aktarıldı.

Fotoğraf Albümü


Bu Haber 563 Kez Okundu