HABER

Çanakkale Ticaret Borsası, Tarımda Fark Yaratanları Ödüllendirdi

Çanakkale Ticaret Borsası, Tarımda Fark Yaratanları Ödüllendirdi
06.05.2019

Çanakkale Ticaret Borsası tarafından ÇTSO Kongre ve Fuar Merkezinde Çanakkale 2. Tarım Fuarı kapsamında “Tarımda Fark Yaratanlar Ödül Töreni” düzenlendi.

Törene Çanakkale Vali Yardımcısı Cezmi Batuk, Rektör Danışmanı ve Biga İktisadi İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Dekanı Prof. Dr. Bünyamin Bacak, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet İrfan Mutluay, İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ ile çok sayıda davetli katıldı.

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, törende yaptığı açılış konuşmasında; ikinci defa düzenlenen bu fuara destek için burada olduklarını ve fuar kapsamında “Tarımda Fark Yaratanlar Ödül Töreni” düzenlediklerini belirterek destek veren ve katılım sağlayan herkes adına teşekkürlerini sundu.

Başkan Üzen’in yaptığı açılış konuşmasının ardından seçici kurul tarafından ödül almaya hak kazanan kurum ve firmalara plaket takdimine geçildi.

Yürütmüş olduğu Avrupa Birliği Projeleri ile Çanakkale tarımına sağlamış olduğu katkılardan dolayı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü adına Prof. Dr. Bünyamin Bacak’a plaket takdim edildi.


Fotoğraf Albümü


Bu Haber 479 Kez Okundu