HABER

Fen Edebiyat Fakültesi Akademik Genel Kurul Toplantısı Gerçekleşti

Fen Edebiyat Fakültesi Akademik Genel Kurul Toplantısı Gerçekleşti
02.03.2017
Bu İçeriği Paylaş

Haber -Fotoğraf:Ahmet Türker

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Fen Edebiyat Fakültesi (FEF) Genel Kurul Toplantısı Troia Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Toplantıya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Erdem, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mirza Tokpunar, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüsnü Baysal, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Tarhan, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turan Takaoğlu ile  akademisyenler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan FEF Dekanı Prof. Dr. Baysal, fakültenin çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Erdem ise; "Fen Edebiyat Fakültesi’nin gerçekten güçlü bölümleri var. Akademik faaliyetleri, yayınları çok başarılı. Üniversite kurulduğundan bu yana en ciddi gelişimi gösteren fakültelerden bir tanesi. Fakültedeki birçok bölüm Türkiye’de sıralamada üst düzeye çıkabilmiş bölümler haline gelmiş. Bu gelişimi hız kesmeden ve arttırarak devam ettirme niyetinde olmalıyız" şeklinde konuştu. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Erdem, başarılı çalışmalar ve gayretlerinden dolayı akademisyenlere de teşekkür etti.

Akademik Kurul toplantısının ardından, Fen Edebiyat Fakültesinde akademik ve idari kadrodan emekli olanlara plaket takdimi gerçekleşti.

Fotoğraf Albümü


Bu Haber 2249 Kez Okundu