HABER

Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan ÇOMÜ’de Ders Verdi

09.12.2015
Bu İçeriği Paylaş

Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Bölümü öğrencilerinin dersine katıldı. Baro Başkanı derste, kamu ve özel sektörde halkla ilişkiler ve hukuk ilişkileri konusunda bilgiler paylaştı.

Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi öğrencilerinin derslerine girdi.

Halkla İlişkiler dersini veren Öğretim Elemanı Okutman Gökhan Bayram’ın konuğu olan Baro Başkanı Av. Şarlan, ders kapsamında yöneticilik, hukuk ve halkla ilişkiler konusunda öğrencilerle bilgi paylaşımında bulundu.

Şarlan, konuşmasında yöneticilerde olması gereken özellikler, baroların fonksiyonları, yöneticilerin hukuk ile ilişkileri konularına değindi. Baro Başkanı, geleceğin yönetici adaylarına “Başarılı olmanın yolu çalışmaktan geçer. İyi bir yönetici sadece çalışmakla yetinmemeli yanı sıra sosyal olarak da aktif olmalı” önerisinde bulundu. Ders soru cevap bölümü ile son buldu. Öğrenciler, derslerine katılan Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan’a teşekkür ederek, çok değerli bilgiler aldıklarını belirttiler. Bu Haber 535 Kez Okundu