ÇOMÜ - Eğitimde ve Bilimde Dünya Üniversitesi

ÇOMÜ ve Çanakkale Belediyesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

ÇOMÜ ve Çanakkale Belediyesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı
| Bu Haber 424 Kez Okundu
  • Paylaş:

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi ve Çanakkale Belediyesi arasında “Dardanelles99” Uluslararası Davetli İllüstrasyon Sergisi projesine ilişkin işbirliği protokolü imzalandı. 

Cumhuriyet'in 99. kuruluş yıldönümü anısına 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlaması kapsamında farklı ülkelerden 99 sanatçı/tasarımcının illüstrasyon çalışmalarının Karina Deniz Kültürü Merkezi'nde sergileneceği “Dardanelles99” isimli Uluslararası Davetli İllüstrasyon Sergisi projesinin protokol töreni Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, ÇOMÜ Genel Sekreteri Ayhan Monus, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Evren Karayel Gökkaya, Devlet Konservatuarı Müdürü Prof. Dr. Uğur Türkmen, Öğretim Görevlisi Dr. Özlem Uyan ile birim müdürlerinin katılımıyla düzenlenen törende, projenin içeriğine ilişkin bilgilendirilmede bulunuldu.

Proje kapsamında yurtiçinden ve yurtdışından katılacak olan sanatçıların bilgilerinin ve çalışmalarının anlatıldığı sunumun ardından Başkan Ülgür Gökhan ve Rektör Prof. Dr. Sedat Murat, projenin hayata geçirilmesi için protokolü imzaladılar. 

Fotoğraf Albümü