HABER

Çanakkale’nin Kurumları Öğrencilerimizle Buluştu

Çanakkale’nin Kurumları Öğrencilerimizle Buluştu
18.09.2019

Haber - Fotoğraf: Tuncay Ak

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’ne (ÇOMÜ) ilk kez kaydı yapılan öğrencilerimizin, üniversitemizde ve şehrimizde sürdürecekleri öğrencilik yaşamı süresince ihtiyaç duyacakları konularda bilgi sahibi olmaları için Çanakkale Valiliği himayesinde, Çanakkale’deki çeşitli resmi kurumlar tarafından Terzioğlu Yerleşkesi ÖSEM binası önünde stantlar kuruldu.

Çanakkale Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, İŞKUR, Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğü, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı, Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, GESTAŞ ve ÇOMÜ’nün stantlarında öğrencilerimizin soruları hafta boyunca yanıtlanacak. 

16-20 Eylül 2019 tarihleri arasında Terzioğlu Yerleşkesi Öğrenci Sosyal Etkinlik Merkezi (ÖSEM) önünde kurulan stantlar, 10.00-17.00 saatleri arasında öğrencilere hizmet verecek. 

Etkinlik kapsamında Hüseyin Akif Terzioğlu Şevkat Yuvası Vakfı tarafından öğrencilerimize pilav ve aşure ikramı yapıldı. 

Çanakkale Vali Yardımcıları Cezmi Batuk ve Tahir Şahin, Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Bolat, ÇOMÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Süha Özden, Prof. Dr. Bünyamin Bacak ve Prof. Dr. Suat Uğur ile Terzioğlu Vakfı yöneticileri de etkinliğe katıldılar ve öğrencilere aşure ikram ettiler. 


Fotoğraf Albümü


Bu Haber 652 Kez Okundu