HABER

Genç MÜSİAD, Kütüphanedeki Öğrencilere Çorba İkram Etti

Genç MÜSİAD, Kütüphanedeki Öğrencilere Çorba İkram Etti
05.04.2019

ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Erdem, Çanakkale Genç MÜSİAD Başkanı Levent Şahin, MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Eyüp Tan, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Merkez Kütüphanesinde ders çalışan öğrencileri ziyaret ettiler.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Levent Şahin “Sayın Rektörümüze Genç MÜSİAD hakkında bilgi verdik. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde vize sınavları yaşanıyor. Zorlu sınav döneminde sınavlara hazırlanan Üniversite gençlerimizin önemli bir kısmı kütüphanede sabahlıyor. Bizler de öğrenciydik. Bu zorlu zamanların anlamını biliyoruz. MÜSİAD olarak duygularımızı sıcak bir çorbayla paylaşmak istedik” dedi.

Ziyaret ve gece yapılan sıcak çorba servisi, ders çalışan öğrenciler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Rektör Prof. Dr. Acer “Genç MÜSİAD’ın öğrencilerimize destek vermek için böyle bir etkinlik gerçekleştirme önerisini takdire şayan buldum. Gençlerimizin 24 saat açık olan kütüphanemizde, kitaplar arasında ders çalışarak sabahlaması gurur verici. Dersleri için alın teri döken çocuklarımıza çorba servisi yapılması çok memnuniyet verici. Gecenin bir saatinde kütüphanede ders çalışan öğrencilerimizin yanında olmak istedik. Onlar bizim geleceğimiz” diyerek duygularını dile getirdi.

Fotoğraf Albümü


Bu Haber 1060 Kez Okundu