HABER

ÇOMÜ Öğrenci Konseyi, 92 Üniversite Başkanına Ev Sahipliği Yaptı

ÇOMÜ Öğrenci Konseyi, 92 Üniversite Başkanına Ev Sahipliği Yaptı
21.03.2019

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Öğrenci Konseyi, Çanakkale Deniz Zaferinin 104. yılı etkinlikleri kapsamında 92 üniversitenin Öğrenci Konsey Başkanına ev sahipliği yaptı.

Etkinliğin ilk gününde Bayramiç Mehmet Akif Ersoy Evini ve Troya Müzesini gezen konsey başkanları, akşam yemeğinde AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ve Rektör Prof. Dr. Yücel Acer ile bir araya geldiler.

Etkinliğin ikinci gününde Çanakkale Deniz Zaferinin 104. yılında Gelibolu Yarımadasına Şehitlik ziyareti gerçekleştirilirken konsey başkanları akşam yemeğinde; Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ve Rektör Prof. Dr. Yücel Acer ile buluştular.

Etkinliğin son günü, 18 Mart Törenleri kapsamında Şehitler Abidesinde katılım sağlanan törende, 92 üniversiteyi temsilen ÇOMÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Alperen Uysal, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a hediye takdimi gerçekleştirdi.Fotoğraf Albümü


Bu Haber 1144 Kez Okundu