HABER

23 Nisan’ı Hastanede Geçiren Çocuklara Büyük Sürpriz

23 Nisan’ı Hastanede Geçiren Çocuklara Büyük Sürpriz
24.04.2017
Bu İçeriği Paylaş

Haber – Fotoğraf: Tuncay Ak

23 Nisan’ı hastanede geçirmek zorunda kalan çocuklar, palyaçolar eşliğinde dans edip çocuk şarkılarıyla keyifli dakikalar yaşadılar.

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, Çanakkale protokolü Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Servisi’nde yatan çocukları ziyaret ederek, çocuklara sürpriz yaptılar.

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ve eşi Ayşe Tavlı, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Rektör Prof. Dr. Yücel Acer ve eşi Aysun Acer, Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Okhan Akdur; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle hastanede yatan çocukları ziyaret ettiler, miniklere çeşitli hediyelerle moral verdiler.

Çanakkale Sağlık Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Fatma Yılmaz Kurt koordinatörlüğünde, Hemşirelik Bölümü 3. sınıf öğrencileri ile Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Görüntü Sanatları Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan programda; animasyon gösterileri, palyaçolar, müzik ve dans gösterileri hasta miniklere  keyifli dakikalar yaşatırken, aileleri de çocukları stresli hastane ortamından bir nebze uzaklaştırdığı için bu güzel sürpriz karşısında mutlu oldular.

Program sonunda,  hazırlanan 23 Nisan Katılım Belgeleri, miniklere Vali Orhan Tavlı ve Rektör Prof. Dr. Yücel Acer tarafından takdim edildi.

Fotoğraf Albümü


Bu Haber 1523 Kez Okundu