HABER

Gençlik Merkezi, Terzioğlu Yerleşkesi’nde Hizmet Veriyor

Gençlik Merkezi, Terzioğlu Yerleşkesi’nde Hizmet Veriyor
18.04.2017
Bu İçeriği Paylaş

Haber - Fotoğraf: Tuncay Ak

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer ve Gençlik Spor İl Müdürü Nüammer Uslu, Terzioğlu Kampüsü içerisinde yer alan Mehmet Akif Ersoy Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

İl Müdürü Uslu ile Mehmet Akif Ersoy Gençlik Merkezi’nin çevre düzenlemesi ile ilgili görüş alışverişinde bulunan Rektör Acer, ardından merkezi gezerek çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Gençlik Spor Bakanlığı’nın son dönemdeki çalışmalarını ilgiyle izlediklerini belirten Rektör Prof. Dr. Yücel Acer, gençliğe yönelik gerçekleştirilen başarılı projelerin ülkemizin geleceği adına umut verici olduğunu söyledi.

Kampüs içerisinde bir gençlik merkezi bulunmasından memnuniyet duyduğunu ifade eden Rektör Acer, ÇOMÜ öğrencilerinin merkezi daha etkin kullanabilmeleri için İl Müdürü Uslu ile fikir alışverişinde bulundu.

İl Müdürü Nüammer Uslu da gençliğin kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerde bulunmalarının bedensel ve zihinsel gelişmelerinin yanı sıra, birbirleriyle kaynaşmaları adına önemli olduğunun altını çizerek, merkezlerin soran, araştıran, üreten bir gençlik yetiştirmeyi hedeflediğini ifade etti.

Görüşmede Çanakkale Gençlik Merkezi Müdürü Murat Albayrak, Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Cihat Gündüz, Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Monus ve Kenan Yücel de hazır bulundu.

Üniversitemiz Terzioğlu Yerleşkesi’nde bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Mehmet Akif Ersoy Gençlik Merkezi; üniversitemiz öğrencilerine boş zamanlarını değerlendirebilecekleri ve kişisel gelişimlerine katkı sunabilecekleri sosyal ve kültürel faaliyetlere ve gönüllülük faaliyetlerine katılım imkanı sunmaktadır.

Fotoğraf Albümü


Bu Haber 2076 Kez Okundu