HABER

HİT, Giyinmenin Püf Noktaları Konulu Seminer Düzenledi

HİT, Giyinmenin Püf Noktaları Konulu Seminer Düzenledi
28.11.2016
Bu İçeriği Paylaş

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Halkla İlişkiler Topluluğu (HİT) “Erkek Giyiminin Püf Noktaları ve Markalaşmak” konulu seminer Troia Kültür Merkezinde gerçekleşti. Seminere Damat Tween İcra Kurulu Üyesi Dr. Fatih Anıl ile Stil danışmanı Fulya Güngör konuşmacı olarak katıldı. Giriş bedelinin çocuk kitabı olduğu programda köy çocukları için 400 kitap toplandı.

Moderatörlüğünü topluluk akademik danışmanı Okutman Gökhan Bayram’ın yaptığı program, Topluluk Başkanı Mehmet Can Yiğen’in konuşmasıyla başladı. Yiğen konuşmasında, topluluğun düzenlediği etkinlikler hakkında bilgiler verdi.

Damat Tween İcra Kurulu Üyesi Dr. Fatih Anıl markalaşmak konulu söyleşisinde, ürünlerin bir hikâyesi olması gerektiğine, fark yaratmanın önemine, parekende sektöründe ve ekonomide ayakta kalmanın yollarına değindi.

Stil uzmanı Fulya Güngör ise erkek ve bayan giyiminde yapılan yanlışlar ve olması gerekenleri mankenler üzerinde uygulamalı olarak aktardı. Güngör, bedene uygun parçalar seçmeyi, iş görüşmelerinde tercih edilmesi gereken kıyafetleri, iyi bir terzi seçmenin önemini vurguladı.

Programın sonunda Topluluk Akademik Danışmanı Okutman Gökhan Bayram ve Çanakkale Kadın Girişimciler Başkanı Günay Dereli tarafından konuklara armağanlar takdim edildi. Programın girişi için şart konulan toplanan 400 kitabın önümüzdeki günlerde köylerde çocuklara dağıtılacağı belirtildi.

Fotoğraf Albümü


Bu Haber 824 Kez Okundu