HABER

Dış İlişkiler Koordinatörlüğünün Yeni Ofisi Törenle Açıldı

Dış İlişkiler Koordinatörlüğünün Yeni Ofisi Törenle Açıldı
11.11.2016
Bu İçeriği Paylaş

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Dış İlişkiler Koordinatörlüğünün yeni ofisinin açılışı törenle gerçekleştirildi.

Siyasal Bilgiler Fakültesi binası zemin katındaki yeni ofisinde hizmet verecek olan Dış İlişkiler Koordinatörlüğü’nün açılış törenine Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mirza Tokpunar, Prof. Dr. Ahmet Erdem, Prof. Dr. Süha Özden, Genel Sekreter Sami Yılmaz ile akademik ve idari personel katıldılar.

ÇOMÜ Dış İlişkiler Koordinatörü Doç. Dr. Hasan Kaplan, açılışta yaptığı konuşmada yeni ofisin hizmete girmesinde başta Rektör Prof. Dr. Yücel Acer olmak üzere katkı sunan herkese teşekkür etti. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mirza Tokpunar ise “Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bugün yeni bir Dış İlişkiler Koordinatörlüğü yapılanmasına geçiyor. Burası üniversitemizin merkezi bir yeri. Hem öğrencilerin ulaşımı, ofisin modern bir şekilde planlanması ve işlemlerin daha kolay ve hızlı yapılması için Hasan Bey ısrarla burayı istedi. Bundan sonra inşallah Dış İlişkiler işlemleri hem öğrenci hem hoca bakımından daha hızlı daha düzenli, daha güzel, daha yüksek amaçlara ulaşabilir bir şekilde yürüyecektir. Hasan Hocamı tebrik ediyorum bu çalışmaları sebebiyle. Özellikle de üniversitemizin Rektörü Sayın Prof. Dr. Yücel Acer Hocamıza ilgisi, alakası ve desteği sebebiyle teşekkür ediyoruz. Hayırlı olsun diyorum” şeklinde konuştu.

Fotoğraf Albümü


Bu Haber 1753 Kez Okundu