HABER

Rektör Acer ve Başkan Gökhan ,Tıp Fakültesi Hastanesi İnşaatında İncelemelerde Bulundular

23.03.2016
Bu İçeriği Paylaş

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer ve Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, yapımı devam eden Tıp Fakültesi Hastanesi inşaatında incelemelerde bulundular.

İncelemeleri ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Erdem, Genel Sekreter Sami Yılmaz, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yavuz Demiraran, Hastane Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Aşık, Yapı İşleri Daire Başkanı Güven Ünal, kampüs alanlarının yapısal gelişiminden sorumlu Rektör Danışmanı Prof. Dr. Levent Genç, peyzaj uygulamaları ve mekânsal gelişimden sorumlu Rektör Danışmanı Prof. Dr. Abdullah Kelkit ile Çanakkale Belediyesi’nin Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nden yetkililer de takip ettiler.

Rektör Acer ve Başkan Gökhan yapımı devam eden hastanenin giriş ve çıkışları, otopark için kullanılacak alanlar , belediye otobüs durakları ile çevre düzenlemeleri konusunda uzmanlarla görüş alışverişinde bulundular. Bu Haber 638 Kez Okundu