HABER

Rektör Prof. Dr. Yücel Acer, Sihirli Mikrofon Ödülü Kazanan Kampüs FM Ekibini Makamında Kabul Etti

15.02.2016
Bu İçeriği Paylaş

ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, Fatih Belediyesi’nin düzenlediği 4. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri Yarışması’nda Türkiye’nin En İyi Üniversite Radyosu seçilen, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Kampüs FM Radyo Ton ekibini makamında kabul etti.

İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Tarhan’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Rektör Prof. Dr. Yücel Acer üniversite uygulama radyosu olan Kampüs FM’in bu başarısıyla gurur duyduklarını kaydederken, başarıda pay sahibi olan ekibi tek tek kutladı. Rektör Acer iyi niyetle, samimiyetle çalışmanın başarının en büyük anahtarı olduğunu söyledi.

İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Tarhan ise Kampüs FM’in üniversitenin kurumsallaşmasında öncü birimlerden biri olduğuna dikkat çekerek, ekip üyelerini başarılarından ötürü kutladı.

ÇOMÜ TV ve Kampüs FM Genel Yayın Yönetmeni Vural Bulut, süreçte kendilerine verdiği destek dolayısıyla Rektör Acer ve Dekan Tarhan ile şehrin radyosu olan Kampüs FM’e destek olan Çanakkale halkına teşekkür etti.

 Bu Haber 652 Kez Okundu