HABER

Çocuklar Evi'nden YADYO'ya Ziyaret

01.12.2015
Bu İçeriği Paylaş

ÇOMÜ Kreş öğrencileri ve öğretmenleri Yabancı Diller Yüksekokulu'nu ziyaret ettiler. Etkinliğe katılan minikler gruplar halinde İngilizce derslerine katıldılar. Ayrıca YDYO bünyesindeki Bilgisayar laboratuvarını da ziyaret eden minikler, burada ders yapan öğrencilerimizle tanışarak, bilgisayar destekli dil öğrenme konusunda da bilgi sahibi oldular.

Ziyaretleri sırasında ÇOMÜ kreş öğrencilerine YADYO Müdürü Doç. Dr. Aysun Yavuz tarafından ziyaretin anısına hediyeler takdim edildi ve İngilizce Öğretmeni Okt. Selcan Eratik eşliğinde İngilizce şarkılar söylendi.

ÇOMÜ Kreş Müdürü Meral Aydın, 2015-2016 Güz dönemi itibariyle YDYO İngilizce okutmanları tarafından 5 yaş öğrencilerinden oluşan 4 sınıfta gönüllü olarak gerçekleştirilen Speaking (konuşma) dersleri için  Doç. Dr. Aysun Yavuz'a teşekkürlerini sundu ve başka projeler için de söz aldı. Doç. Dr. Aysun Yavuz ise çoğunluğu ÇOMÜ'de görev yapan akademisyen çocuklarından oluşan ÇOMÜ Kreş öğrencilerinin dil eğitimleri konusunda sorumluluk hissetiklerini ve YADYO olarak yakın gelecekte ÇOMÜ Kreş öğrencilerinin yabancı dillerini geliştirmeleri için bazı projeler üzerinde çalıştıklarını belirtti.Bu Haber 725 Kez Okundu