ÇOMÜ - Eğitimde ve Bilimde Dünya Üniversitesi

Profesörlük ve Doçentlik Tebriği

| Bu Duyuru 378 Kez Okundu
  • Paylaş:

Ziraat Fakültesi Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Toprak Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. Ali Sungur, Mühendislik Fakültesi Harita Mühendisliği Bölümü Jeodezi Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. Ramazan Cüneyt Erenoğlu Profesörlük kadrosuna atandı.

Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü Okul Öncesi Eğitimi Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. Serdar Arcagök, Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. Hanife Esen Aygün, Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Fen Bilgisi Eğitimi Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. Nagihan İmer Çetin, Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Kimya Eğitimi Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. Sakıp Kahraman, Lapseki Meslek Yüksekokulu Finans Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Bankacılık ve Sigortacılık Programı’ndan Doç. Dr. Mesut Yücesan, Lapseki Meslek Yüksekokulu Finans Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Bankacılık ve Sigortacılık Programı’ndan Doç. Dr. Erdal Eroğlu, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı Bölümü Grafik Tasarım Anasanat Dalı’ndan Doç. Dr. Ali Can Metin, Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü Matematiğin Temelleri ve Matematiklojik Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. Serdar Enginoğlu, Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Bölümü Tıp Eğitimi Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. Ayşen Melek Aytuğ Koşan, Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Bölümü Tıp Eğitimi Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. Çetin Toraman, Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Bölümü Muhasebe ve Vergi Programı’ndan Doç. Dr. Polat Yücekaya, Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Sosyal Psikoloji Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. Gözde Kıral Uçar, Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. Erhan Akıncı, Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. Sonay Oğuz, Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Fiziki Coğrafya Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. Faize Sarış, Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Bilgisayar Programcılığı Programı’ndan Doç. Dr. Ümit Demir, İlahiyat Fakültesi İlköğretim Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Eğitimi Bölümü İlköğretim Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Eğitimi Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. Abdullah Alperen, Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Elektrik ve Enerji Bölümü Elektrik Programı’ndan Doç. Dr. Gamze Kaya, Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Anabilim Dalı’ndan Doç. Dr. Şefika Körpınar Doçentlik kadrosuna atandı.

Öğretim Üyelerimize Senato Salonunda, Rektör Prof. Dr. Sedat Murat tarafından cübbe giydirildi ve Üniversitemizin rozeti takıldı.

Kendilerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Fotoğraf Albümü